השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 077-2308776
אינסטלטור 24 שעות

אינסטלטור 24 שעות

בעיות אינסטלציה נוטות לקרות בדיוק כשאתם לא מוכנים להן (ואם להיות לגמרי כנים, בזמן הכי פחות מתאים שיש) לכן אתם זקוקים לאינסטלטור מומחה שיציל אתכם ברגע הנכון.

בשיא הכנות אין זמן "נכון" להופעה של בעיות אינסטלציה. תמיד הזמן הוא לא נכון. תמיד יש מה לעשות, תמיד יש לכם עיסוקים אחרים שתעדיפו לעשות באותו הרגע. עם זאת, כשכבר מופיעות בעיות אינסטלציה, חוקי מרפי "סידרו" שהן יופיעו בשלב הכי פחות נוח שיש. באמצע הלילה, בשבתות, בחגים, קצת לפני אירוע חשוב, כשאתם עסוקים בטירוף ועוד כהנה וכהנה. תהיו בטוחים שאנחנו, כאנשי מקצוע, כבר שמענו הכל. בשביל זה בדיוק אתם זקוקים לאינסטלטור 24 שעות ביממה.

מומלץ לדאוג מבעוד מועד

יש די והותר אנשי מקצוע שהם פחות מתאימים, והסיפורים על אינסטלטורים הם רבים. כאלו שלא פתרו את הבעיה, כאלה שזייפו בעיות, מחירים מופקעים, כאלו שהשאירו טווח זמן רחב מדיי להגעה שלהם ("תישארו בבית בין 8:00 ל-18:00, אנחנו כבר ניצור קשר"). הבעיות שעשויות להתעורר הן רבות, ובכל מקרה הפתרון המוצע הוא אחד – למצוא אינסטלטור הנותם שירות של 24 שעות, שזמין כל יום, כל היום, מבעוד מועד, ולשמור אותו קרוב אליכם.

אגב, המהדרין לא מתחילים במלאכת החיפוש עם הופעת הבעיה, אלא מוצאים אינסטלטור טוב ומומלץ מבעוד מועד, שומרים את המספר שלו, וכשמתעוררת הבעיה (מה שיקרה במוקדם או במאוחר), מחייגים לאותו אינסטלטור 24 שעות בלי לדאוג יותר מדיי.

אינסטלטור 24 שעות טוב לא מחליפים

אנחנו ב-IGLאינסטלציה עושים מעל ומעבר למען הלקוחות שלנו, בכל ביקור מחדש. התעוררה בעיה, לא משנה באיזו שעה? אנחנו מגיעים (לא לחינם אנחנו נושאים את התואר "אינסטלטור 24 שעות"). יש בעיה מורכבת מהרגיל? יש לנו את הציוד המתאים לפתרון שלה, כולל איתור נזילות במצלמה טרמית יש צורך בזמן רב מהרגיל של עבודה למענכם? הכל בסדר, קטן עלינו, נעשה הכל בשיא הסבלנות עד שתקבלו את התוצאה המושלמת.

בכל מקרה, לא לחינם השם שלנו עולה שוב ושוב כשמחפשים אינסטלטור שעובד 24 שעות. אינסטלטור אצלנו הוא אדם רחב ידע וסבלני שלא מחפף ולא מעגל פינות, אנחנו עושים את המקסימום בכל פנייה מחדש, ולא משנה מה הגודל של הבעיה או כמה צריך להתעמק ולהתאמץ כדי לפתור אותה, אנחנו כבר מוכנים ומזומנים לאתגר. כן, גם אם מדובר בשעה 4 לפנות בוקר, 1 בלילה או בכל שעה אחרת. אחרי הכל, ברור לנו לחלוטין שבעיות אינסטלציה לא מוגבלות לשעה מסוימת.

זמינות לפני הכל

לעיתים קרובות תקלות אינסטלציה דורשות פתרון מיידי, למשל הזנחה של פיצוצי צנרת או נזילות יכולות לעלות לנו ביוקר והנזק בכל יום שעובר רק יגדל. מעבר לכך במקרים של תקלות יותר חמורות כמו הצפות וסתימות, איכות החיים שלנו ממש נפגעת כתוצאה מהבעיה. כנראה שלא נרצה להתפשר ולחכות לאינסטלטור שיכול להגיע מחר או מחרתיים כי אנחנו זקוקים לשירות ופתרון כאן ועכשיו , גם עם מדובר ב 4 בבוקר.